Садовий заробляє на учасниках АТО

Олег Довганик  |  Середа, 12 липня 2017, 17:06
Порушень на 6,4 млн грн виявили державні аудитори у Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради
Садовий заробляє на учасниках АТО

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради фахівці Західного офісу Держаудитслужби виявили фінансових порушень на суму 6,4 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної аудиторської служби України.

Через завищення вартості придбаних товарів зайво витрачено 2,8 млн грн. Зокрема, під час виконання цільових програм із придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, департамент співфінансував придбання 9-ти квартир. Вартість придбаних помешкань на 1,9 млн грн перевищувала граничні межі, установлені рішеннями і ухвалами сесій міської ради. Крім того, за цінами, що перевищували ринкові на 925 тис. грн, департамент придбав помешкання для сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в АТО.

Через завищення підрядними організаціями вартості ремонтно-будівельних робіт департамент зайво витратив 3,4 млн грн.

Також під час ревізії не було підтверджено оплачених департаментом послуг ЛКП «Лев» з відлову та утримання безпритульних тварин на 200 тис. грн.

За результатами ревізії керівнику департаменту надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано Управлінню служби безпеки у Львівській області.

Нагадаємо, під час віче партії "Самопоміч" у Львові мер вляпався у скандал із учасниками АТО, які досі вимагають від нього офіційних вибачень.

"Рижий, виходи. Ми чекаємо від тебе вибачень", - заявляли учасники АТО у мегафон.

Натомість мер додав, що вони представляють одну громадську організацію "Розвиток громади", тому він не був вибачитись перед учасниками АТО.

comments powered by HyperComments