Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе завершено. Львівщина

Понеділок, 10 липня 2017, 11:53
Чемпіонат з велосипедного спорту на шосе тривав 5 днів – від 4 до 9 липня. Про це повідомляє ЛОДА.

Для проїзду обрали шосе Пустомитівського, Перемишлянського, Жидачівського, Кам’янсько-Бузького, Радехівського районів Львівщини.
Чемпіонат охопив в собі різні види гонок: багатоденну та гонку вгору для жінок та юніорів.
В командному заліку 2 місце, як визначили журі Чемпіонату, виборола жіноча збірна Львівщини.

Львівська, Київська та Хмельницька області брали участь у командних змаганнях серед жінок. А також 2 команди з Миколаївської області.
8 команд з різних областей змагались у гонці-юніорів: Миколаївська, Київська, Рівненська, Львівська, Вінницька, Донецька, Тернопільська область та Олімпійський коледжу імені Івана Піддубного.

Олег Канака – львівський велосипедист, виборов 4 місце серед юніорів. Перші місця отримали спортсмени з Київської та Миколаївської області.
Юлія Бірюкова з Львівської області посіла 6 місце в особистому заліку серед жінок.
Більше 70-ти спортсменів боролися за звання чемпіона в особистому заліку.