Стало відомо, скільки сміття Садового уже вивезли зі Львова

Неділя, 2 липня 2017, 16:33
Понад 3825 тонн ТПВ уже вивезли з міста
Стало відомо, скільки сміття Садового уже вивезли зі Львова

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, станом на 09.00 год 02.07.2017 з м. Львова вже вивезли більш як 3825 тонн ТПВ, прибрано – 310 контейнерних майданчиків, що становить 67 % від загальної кількості майданчиків, які були перенакопиченими.

Робота з вивезення відходів триває, перевізники ТПВ працюють у посиленому режимі із залученням додаткової спецтехніки, зазначимо, що для забезпечення належного захоронення ТПВ з м. Львова звалища/полігони області відкоригували свої графіки роботи та приймають відходи в нічний час та у вихідні дні.

На звалищах/полігонах також залучено додаткову спецтехніку для розгортання та ущільнення відходів з метою забезпечення належного захоронення відходів, що вивозять з м. Львова.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА на брифінгу у п’яницю заявив про те, що Львівська міська рада знову завищує обсяги сміття.

Якщо раніше мерія завищувала обсяги сміття, які накопичуються за день, то зараз завищує показники сміття, яке лежить на переробних станціях.

За словами Синютки, частина сміття, яке декларується як таке, що перебуває на базах перевізників, насправді уже давно вивезено за тисячу кілометрів від Львова.

Нагадаємо, львівські депутати делегували повноваження із вивозу сміття Синютці.

Мер Львова вніс правки до проекту рішення.

Проект рішення передбачає проведення аудиту "Львівспецкомунтрансу" із 1 червня 2016 року.

Також передбачається повне зважування сміття, яке вивозиться із території міста Львова.

Керівник фракції БПП Петро Адамик запропонував депутатам перенести розгляд цього питання на невизначений термін, щоб члени робочої групи, які працювали над проектом рішення, зустрілись із представниками ОДА й напрацювали справді спільний проект рішення.

"Телефоном я отримав інформацію про те, що такий проект рішення не дозволить ОДА належно вивозити сміття зі Львова", - сказав Адамик.

Проте його пропозицію підтримали тільки 13 депутатів.

comments powered by HyperComments