Садовому уже не подобається ухвала про делегування вивозу сміття Львівській ОДА

Олег Довганик  |  Четвер, 29 червня 2017, 17:40
Мер Львова вважає, що Синютка поставив депутатам «ультимативні вимоги»
Садовому уже не подобається ухвала про делегування вивозу сміття Львівській ОДА

Мер Львова Андрій Садовий вважає, що Львівська ОДА поставила депутатам міської ради «ультимативні вимоги». Про це Садовий заявив під час сесії міської ради.

«Ми отримали певні ультимативні вимоги від ОДА щодо того, що треба зробити, щоб вивезти сміття з міста Львова. Сьогодні зранку відбулась зустріч частини керівників фракцій з головою ОДА, де був запропонований інший варіант, який відрізняється від того листа, який був надісланий першочергово. До речі, керівника фракції «Самопомочі» не впустили на це засідання», - сказав Садовий.

Він також додав, що саме тому «ми утворили робочу групу, у яку увійшли заступник мера Сергій Бабак, керівник департаменту з питань поводження з ТПВ Іван Рудницький, а також депутати Мельник та Іванців, а також керівник юридичного департаменту Гавриляк.  Ця група напрацювала проект ухвали.

«Скажу чесно – мені цей проект ухвали не подобається. Але цей проект є певним компромісом з точки зору здорового глузду. Ми з вами пишемо історію, тому треба голосувати, як каже здоровий глузд», - сказав Садовий.

«Пропоную прийняти за основу, внести редакційні правки, пропоную подебатувати і прийняти рішення, - сказав Садовий.

Нагадаємо, у альтернативному проекті рішення, який запропонувала ОДА, є пункт про те, щоб "визнати роботу Львівського міського голови Андрія Садового незадовільною".

 

comments powered by HyperComments