Львів’яни виступлять проти брехні та терору Садового

Олег Довганик  |  Середа, 28 червня 2017, 20:44
Від мера Львова вимагатимуть відправити Свистун у відставку
Львів’яни виступлять проти брехні та терору Садового

У четвер, 29 червня, під час пленарного засідання сесії ЛМР відбудеться акція протесту. Про це інформує прес-центр ГО "Розвиток Громади".

Учасники заходу оголосять львівській владі таки вимоги:

1.     Публічне вибачення організаторів «сміттєвого» віча перед учасниками бойових дій в зоні АТО за образу честі і гідності

2.     Зменшення податку на землю

3.     Відсторонення Інни Свистун від займаної посади

Акція протесту відбудеться о 10:00 під стінами Львівської міської ради.

Організатори: Об’єднання організацій роботодавців Львівщини, Львівська обласна організація Національної спілки художників України, УСУ АТО, ГО «Розвиток Громади», Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України, СК «Легіон», Підприємці львівського ринку «Привокзальний», Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, Національний корпус, ГФ «Патріот»

Нагадаємо, роботу Інни Свистун розкритикував і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Представники ГО «Розвиток Громади» опублікували перелік комунального майна, яке було розкрадене.

«Єдиними невідомими у всіх схемі є прізвища та посади працівників управління комунального майна Львівської міської ради, без яких така схема була б приречена на провал. Все відбувалось наступним чином: посадовець управління комунального майна надає Малькову С. і Сандул В. копії технічних документів на приміщення, які не мають орендарів і не використовуються комунальними підприємствами міста. Далі фігуранти через підставні фірми (станом на сьогодні відомо про 28), складають Протокол засідання, яким ставлять на баланс фірми приміщення комунального майна і через свого нотаріуса на підставі копії цього протоколу і копії технічних документів переоформляють приміщення на своїх родичів», - повідомляють представники ГО «Розвиток Громади».

Свистун ж пообіцяла, що вкрадені об’єкти повернуть громаді міста Львова.

Представники громадських організацій уже неодноразово вимагали від Садового відправити Свистун у відставку.

comments powered by HyperComments