На Львівщині попередили незаконне відведення земельних ділянок

Вівторок, 27 червня 2017, 15:54
Скасовано 6 рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих в умовах конфлікту інтересів.
На Львівщині попередили незаконне відведення земельних ділянок

Завдяки вжитим прокуратурою заходам скасовано 6 рішень органів місцевого самоврядування, прийнятих в умовах конфлікту інтересів та попереджено незаконне відведення земельних ділянок площею 0,6 га. Про це повідомляє "Справжня Варта" із посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Зазначимо, що Перемишлянським районним судом упродовж 2016 року визнано винними ряд депутатів Бібрської міської ради у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень за ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (прийняття рішень щодо відведення земельних ділянок в умовах конфлікту інтересів).

Відтак, Золочівською місцевою прокуратурою скеровано відповідні позови про визнання незаконними та скасування таких рішень сесії Бібрської міської ради.

Як наслідок, упродовж 2017 року за втручання органів прокуратури задоволено 3 позови вказаної категорії, судовими рішеннями скасовано 6 рішень сесії Бібрської міської ради щодо надання дозволів на відведення земельних ділянок для будівництва житлових будинків на загальну площу 0,6 га.

Нагадаємо, депутатів Львівської міської та обласної рад оштрафовано за корупцію.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments