Ганущин відповів Садовому на критику роботи «швидкої»

Олег Довганик  |  Понеділок, 26 червня 2017, 16:02
Мера Львова закликали виділити кошти медикам
Ганущин відповів Садовому на критику роботи «швидкої»

Львівська міська рада у особі Андрія Садового замість того, щоб критикувати роботу «швидких», краще б підтримала медичну допомогу грошима.

Про це під час апаратної наради розповів голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«Краще б Львівська міськрада підтримала «швидку» гривнею чи двома гривнями», - зазначив Ганущин.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка додав, що цього не робиться із зрозумілих причин.

«Якщо вони виділять гроші, то кого потім будуть критикувати?», - риторично додав голова ОДА.  

Також голова Львівської облради нагадав керуючій справами виконавчого комітету Львівської міськради Марті Литвинюк про те, що Львівська обласна рада перебуває у судових процесах із Львівською міською радою.

Додамо, голова Львівської облради Олександр Ганущин раніше на апаратній нараді уже передавав привіт меру Львова Андрію Садовому.

«Я прошу передати гарячі вітання Андрію Івановичу, який не приходить на засідання сесії облради. Є дуже багато поточних питань, у тому числі і через сміття. Якщо Садовий хоче таку «співпрацю» із органами місцевого самоврядування Львівщини – то ми її влаштуємо», - говорив Ганущин, звертаючись до Марти Литвинюк.

Нагадаємо, управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголосило про приватизацію способом аукціону будівлі вул. Лемківська, 24 та вул. М. Устияновича, 14.

Кошти, виручені від приватизації цих об’єктів, будуть скеровані для потреб охорони здоров’я відповідно до пропозицій департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.

Як повідомив заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк, юристи Львівської міської ради подали позов у суд щодо продажу цих приміщень. Зараз справа знаходиться на розгляді у суді.

Міський голова Львова Андрій Садовий 23 червня під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради дав доручення звернутись до Міністерства здоров'я та обласної влади щодо впорядкування роботи "Швидкої медичної допомоги" у Львові, писав Львівський портал.

Так, один з членів виконкому Орест Печенко підняв питання недільної трагедії біля церкви Андрія у Львові.

"Швидка їхала 25 хвилин", – зазначив він.

Водночас міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що ситуація з доїздом "швидких" погіршилась після того, як реанімобілі почали виїжджати за межі міста.

"Коли швидка перейшла до впорядкування області, ситуація критично погіршилась. Коли це було у впорядкуванні міста, то ми дотримувались графіку у Львові 7-10 хвилин. Коли передали області, тепер швидка зі Львова виїжджає у райони у тому числі. А кількість машин не збільшилася. Суттєво ускладнилась ситуація на виїзд по Львову. Я не можу зрозуміти, чому ця тема не є пріоритетною", – побідкався мер Львова.

Відтак, він дав доручення підготувати офіційний лист Міністерству охорони здоров'я, Львівській облраді та Львівській ОДА "про невідкладні заходи, які би гарантували мешканцям Львова надання своєчасної медичної допомоги".

comments powered by HyperComments