З 1 вересня змінять кольори перепусток для заїзду авто в пішохідну зону центральної частини Львова

Четвер, 22 червня 2017, 14:36
Перепустки червоного, жовтого і зеленого кольорів ліквідують через численні фальсифікації.
З 1 вересня змінять кольори перепусток для заїзду авто в пішохідну зону центральної частини Львова

Такі зміни наберуть чинності з 1 вересня, аби  усунути численні зловживання, адже зафіксовано багато підробок перепусток для заїзду авто в пішохідну зону центральної частини міста.

Про зміну кольорів перепусток повідомлять додатково, за місяць, тобто з 1 серпня. Нові перепустки будуть іншого кольору та з голограмою.

У центральній частині міста є небагато паркомісць - трохи більше 300. Натомість для мешканців видано 800 перепусток, тобто виходить 2,5 машини на одне паркомісце.

Для порівняння, у 2015 році мешканцям було видано 1300 перепусток. Зменшити кількість перепусток для мешканців вдалося завдяки забороні видавати перепустки водіям, які їздять в авто за дорученням.

Раніше зелені перепустки отримували мешканці. Право в’їзду, стоянки та паркування у спеціально відведених для цього місцях на територію пішохідної зони надавалося мешканцям, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власникам житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, іншому члену подружжя, який має власний автомобіль, за наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія, а також за умови оформлення дозволу. Для мешканців заїзд упродовж цілої доби залишається безкоштовним.

Жовті перепустки отримували транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони, підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо.

Червоні перепустки отримував спецтранспорт, в тому числі транспортні засоби комунальних підприємств, осіб з ураженням опорно-рухового апарату, що засвідчується відповідним посвідченням згідно з законодавством України, священики храмів.

Нагадаємо, за ринком «Добробут» відкриють рух транспорту.

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments