За ринком «Добробут» відкриють рух транспорту

Олег Довганик  |  Середа, 21 червня 2017, 19:35
Рух транспорту повинні розблокувати до 30 липня
За ринком «Добробут» відкриють рух транспорту

Вулицю Стару, яка близько 10 років була незаконно перекрита шлагбаумом відкриють для руху транспорту. Про це інформує прес-служба ГО "Розвиток громади".

Як йдеться у повідомленні, активісти подали інформаційний запит до управління патрульної поліції у місті Львові щодо наявності дозвільних документів на встановлення шлагбауму на рівні будинку №6 на вулиці Старій і отримала відповідь, що жодних дозволів, а саме проектів на будівництво, реконструкцію і ремонт автомобільних доріг та інш. на надавалось.

"За підсумками розгляду цього запиту управління патрульної поліції у місті Львові 26 травня 2017 року надіслало вимогу голові Галицької районної адміністрації терміново вжити заходів щодо усунення перешкод дорожнього руху по вул. Стара,6 у м. Львові (біля ринку «Добробут») у вигляді шлагбаумів та металевих труб на проїзній частині", - йдеться у повідомленні.

Представники ГО «Розвиток громади» завітали до Галицької районної адміністрації для того аби дізнатися про результати виконання вимоги Управління патрульної поліції у місті Львові і час демонтажу незаконної конструкції, встановленої на проїзній частині вулиці.

У Галицькій адміністрації відбулася перша нарада щодо демонтажу шлагбауму за участі представників земельного управління та управління архітектури ЛМР, Нацполіції, ринку «Добробут», депутата міської ради Сергія Іваха та активістів ГО «Розвиток громади».

На наступне засідання представник ринку «Добробут» мав представити весь пакет дозвільних документів, зокрема рішення міської ради №133 від 22.03.1990 року, яким нібито надано в постійне користування ділянку між вулицями Торгова-Стара-Сянська і пл.Кн. Осломисла з частковим обмеженням руху транспортних засобів.

Оскільки жодних документів представлено не було, 20 червня на засіданні у Галицькій адміністрації вирішено, що до 30 липня адміністрація ринку «Добробут» повинна розблокувати вул.Стару, на якій незаконно встановлений шлагбаум, що унеможливлює рух пішоходів та транспорту. В іншому випадку - у наступні п’ять днів буде проведений примусовий демонтаж.

"Це маленька перемога активної громади Львова, яка розвантажить від руху транспорту центральні магістралі Львова та є яскравим прикладом багаторічної безгосподарності міських чиновників", - йдеться у повідомлені активістів.

Раніше ми писали про те, які дороги слід уникати водіям у Львові.

comments powered by HyperComments