Львівські активісти припинили голодування

Олег Довганик  |  Середа, 21 червня 2017, 23:11
Лікарі заборонили Ользі Березюк продовжувати голодування
Львівські активісти припинили голодування

Львівські активісти Ольга Березюк та Олександр Сироїд принили голодування. Про це у "Фейсбуці" повідомив депутат Львівської міської ради, керівник ГО "Варта-1" Ігор Зінкевич.

"Два дні голодування Березюк Ольги та Сироїда Олександра і лише це спонукало можновладців скликати термінове засідання щодо вирішення проблеми не вивезення сміття. Зокрема, голова Львівської ОДА, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик, голова облради спільно з головами міст Львівщини розглянулись шляхи вирішення ситуації", - написав Зінкевич.

Він також зазначив, що було вирішено напрацювати графік вивезення сміття з міста на полігони області.

"Голова ЛОДА Синютка Олег особисто прийшов до протестуючих розповісти результати наради та з проханням припинити акцію голодування. Садовий ввечері проходив повз - двічі. Ні слова не запитав про самопочуття. Щойно прийшов Синютка. Викликав швидку. Олю разом з Сашком повезли в лікарню. Як депутат Львівської міської ради, як активіст, та як громадянин нашого славетного міста Лева вважаю активістів, які вийшли на цю акцію сильними, мужніми та принциповими людьми, які прикладають усіх зусиль для вирішення найглобальнішої проблеми міста Львова", - написав Зінкевич.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА сьогодні закликав припинити голодування під стінами Львівської міськради.

comments powered by HyperComments