У Львові хулігани розмалювати стелу на площі Синагог
Середа, 21 червня 2017, 15:38
У ніч на 21 червня вандали розмалювали стелу на Площі Синагог.
На камерах відеоспостереження це зафіксовано. Усі матеріали передані у правоохоронні органи, зокрема регіональну СБУ.
Комунальники запевнили, що написи будуть якнайшвидше ліквідовані. Для цього наймуть фахівців, які зможуть стерти написи, не пошкодивши самої поверхні пам'ятки.
За попередніми даними, інцидент трапився вночі орієнтовно о 01:30.

Диспетчер «Центру Безпеки Міста» зауважив групу молодиків, що перебували на території Простору Синагог. На місце події викликали поліцію, але за 10 хвилин молодиків уже там не було.
Усі відеоматеріали передали правоохоронним органам.
Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments