Збереження спільної спадщини обговорили на Львівщині з Першим заступником Міністра національної оборони Республіки Польща
![Збереження спільної спадщини обговорили на Львівщині з Першим заступником Міністра національної оборони Республіки Польща](https://varta.com.ua/content/documents/11379/1137888/thumb-item-523x340-062c.jpg)
14 червня відбулась зустріч голови Львівьскої ОДА Олега Синютка із Першим заступником Міністра національної оборони Республіки Польща Міхалом Дворчиком.
Йшлося насамперед про інцидент із підпалом будівлі загальноосвітньої школи у м. Мостиська у травні цього року.
Нагадаємо, невідомі особи розбили вікно в одному з класів на першому поверсі, кинули у приміщення дві пластмасові каністри з невідомою речовиною та підпалену ганчірку.
Під час розмови керівник області наголосив, що прояви вандалізму на території України та Польщі – провокації агресора, який прагне пересварити українців та поляків.
«На Львівщини немає жодних проявів антипольських настроїв. Ми навпаки робимо усе, щоб спільна історична пам'ять наших держав була належно вшанована», - наголосив Олег Синютка.
Із думкою голови ОДА погодився й Міхал Дворчик. Він також наголосив на важливості проведення спільних українсько-польських заходів.
Олег Синютка також подякував гостеві за чітку позицію і підтримку України владою Польщі, зокрема, під час відзначення Свята національної пам’яті у польському Перемишлі.
Також сторони обговорили проблему врегулювання черг на пунктах пропуску на українсько-польському кордоні.
Нагадаємо, Україна офіційно отримала безвізовий режим із країнами Євросоюзу - “Справжня Варта” описувала ситуацію з перших вуст.
Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.