Фінансування львівських шкіл стане прозорішим

Понеділок, 19 червня 2017, 15:09
Відтепер у кожній школі має бути опублікована інформація про бюджет, про надходження з міської казни та благодійні внески.
Фінансування львівських шкіл стане прозорішим

Нещодавно було оприлюднено наказ управління освіти Львівської міської ради, який повторює пункти проекту Положення про прозорість фінансування навчальних закладів у Львові, запропонованого УГП рік тому, і який тоді ЛМР не прийняла. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу Галицької партії.

Згідно з документом, у кожній школі має бути опублікована інформація про бюджет, про надходження з міської казни та благодійні внески. Тому батьки зможуть ознайомитися з усією інформацією і розуміти, скільки бюджетних коштів надійшло до школи, а відтак, уникнути подвійного фінансування.

За словами юристів, наказ таки підписали після майже 100 запитів і звернень, публічних зустрічей з батьками, які били на сполох, розповідаючи про конкретні приклади так званого “подвійного фінансування” та інші проблеми, пов’язані з непрозорістю фінансування шкіл. 

Як запевнили експерти, технічних проблем з виконанням наказу, бути не може, адже всю інформацію, навіть за відсутності чи несправності сайту школи, можна оприлюднити на дошках оголошень.

Нагадаємо, раніше Батьківська Рада Львівщини виступила проти фінансування приватних закладів освіти з бюджету.

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments