Інвесторів цікавлять можливості та інвестиційний клімат, який може запропонувати ОТГ, - Роман Матис

Понеділок, 19 червня 2017, 12:37
Днями Львівська ОДА у співпраці з проектом «Підтримка впровадження державної регіональної політики в Україні» програми «U-LEAD з Європою» провела практичний семінар з актуальних питань підготовки проектів, що фінансуються за кошти державного фонду регіонального розвитку та субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад (ОТГ).
Інвесторів цікавлять можливості та інвестиційний клімат, який може запропонувати ОТГ, - Роман Матис

Під час семінару обговорили стан залучення інвестицій у Львівську область, субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ, необхідні кроки для підготовки та успішної реалізації проектів, зокрема проектні заявки, гранти, управління проектним циклом.

«Інвесторів перш за все цікавлять можливості та інвестиційний клімат, який йому може запропонувати ОТГ. Для того, щоб мати чітке уявлення про можливості ОТГ, пропонувалось заповнення спеціальних форм, у яких із легкістю можна відфільтрувати, наприклад, земельні ділянки, саме того цільового призначення, яке цікавить інвестора»,- зазначив керівник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської ОДА, Роман Матис.

За словами посадовця, найближчим часом планується використання електронних каталогів у всіх ОТГ.

Також під час семінару представники Мінрегіону, Львівської ОДА, об’єднаних територіальних громад та представників Львівського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» обговорили актуальність створення центрів безпеки у громадах, сучасних ЦНАПів, сімейних амбулаторій, нового освітнього простору.

Нагадаємо, Львівщина зайняла перша місце у рейтингу областей за кількістю залучення іноземних інвестицій в Україні за 2016 рік. 

Більше новин Західної України читайте на "Справжній Варті".

comments powered by HyperComments