За вихідні жодна машина компанії «AVE» не вивезла сміття зі Львова

Понеділок, 19 червня 2017, 11:34
Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки повідомила заступник голови комісії Ірина Маруняк.
За вихідні жодна машина компанії «AVE» не вивезла сміття зі Львова

У районах Львова проводять засідання комісій ТЕБ і НС, щоб координувати з іншими компаніями вивіз сміття з майданчиків, з яких вивозила сміття компанія «AVE».

"Ситуація в місті щодо вивезення сміття є критичною. Не вивезено сміття з 403 майданчиків на території районів – вони є перенакопичені. На майданчиках сміття лежить більше місяця часу. Критичною є ситуація в трьох районах, зокрема Сихівський – 193 майданчики не вивезено, Шевченківський – 99, Франківський – 67, Залізничний – 38", - зазначила заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, Ірина Маруняк.

Посадовець додала, що дала команду всім керівникам та головам адміністрацій провести комісії ТЕБ і НС, тому що ситуація з компанією «AVE» є критичною.

"Компанія «AVE» сміття не вивозить. Жодної машини за вихідні не вивезено. Якщо порівняти динаміку п’ятниці та понеділка, то динаміка йде на погіршення. Тому голови районів проводять комісію ТЕБ і НС, щоб скоординувати роботу з іншими компаніями для вирішення питання вивозу сміття на майданчиках, які має вивозити «AVE»", - повідомила Ірина Маруняк.

Нагадаємо, у Львові підвищена можливість зараження кишковими інфекціями.

Більше новин Західної України читайте на "Справжній Варті". 

 

comments powered by HyperComments