На Львівщині вперше запрацюють літні образотворчі студії

Понеділок, 12 червня 2017, 18:24
Основи художньої творчості викладатимуть на базі кафедри академічного живопису ЛНАМ.
На Львівщині вперше запрацюють літні образотворчі студії

Упродовж серпня кафедра Львівської національної академії мистецтв відчинить двері для охочих отримати професійні навички рисунку, живописі, натюрморті та портретному мистецтві.

Як зазначили у Департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури, які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і, водночас, продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва.

“Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи”, - наголосили в департаменті.

Відтак, разом із викладачами, слухачі студії створюватимуть серії творчих робіт, експериментуючи з форматом, текстурою і кольором, а також використовуючи численні техніки і методи  живопису.

Заняття пройдуть в історичних навчальних майстернях ЛНАМ, де навчалися і викладали такі видатні митці як М. Федюк, Й. Курилас, Р. Сельський, О. Шатківського, Й. Бокшай, А. Монастирський та інші.

Опісля закінчення програми, кожен учасник отримає сертифікат про проходження курсу.

Заявки на літні образотворчі студії приймаються до кінця червня.

Детальна інформація на сайті ЛНАМ.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments