Львівська міська рада проти доступного та цивілізованого ринку автомобілів в Україні

П'ятниця, 9 червня 2017, 15:18
Депутати ЛМР провалили голосування.
Львівська міська рада проти доступного та цивілізованого ринку автомобілів в Україні

8 червня депутати Львівської міської ради не підтримали ініціативу фракції “Українське об'єднання патріотів — УКРОП” про створення в Україні цивілізованого ринку вживаних авто. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу “Укропу”.

Укропівці пропонували ухвалити звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та обласних рад про підтримки законопроектів № 5561 і 5562.

Ці законопроекти зараз зареєстровані у Верховній Раді і мають вдосконалити законодавство України та привести його у відповідність до європейського. Створити в Україні цивілізований ринок вживаних авто.

“За таких умов, які виписані у цих законопроектах, у громадян України з’явиться можливість придбати хоч і старий, але більш комфортабельний європейський автомобіль. Мені невідомо, чим керувалися колеги депутати. Однак, очевидним є те, що вони не мали намір захистити інтереси простих українців”, - зазначив депутат фракції УКРОП у ЛМР Ігор Зінкевич.

Нижче подаємо поіменний список із результатами голосування за ініціативу:

Раніше “Справжня Варта” повідомляла, що Львівська облрада підтримала пропозицію звернення з приводу цивілізованого ринку автомобілів до Президента, ВРУ та Кабміну

Більше новин Західної України читайте на "Справжній Варті".

comments powered by HyperComments