Сколе туристичне: у місті створять Європейський центр розвитку

Середа, 7 червня 2017, 12:02
Центр здійснюватиме розвивально-дослідницьку і комерційну діяльність та стимулюватиме впровадження інновацій на Львівщині.
Сколе туристичне: у місті створять Європейський центр розвитку

7 червня відбулась міжнародна конференція, на якій ішлося про створення у місті Сколе спільного польсько-українського навчального закладу – Європейського центру розвитку туризму професійної освіти та рекреації імені Миколи Коперника. 

Захід відбувся за участі заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, доктора, Президента Університету Економіки у м. Бидгощі Кшиштофа Сікори, експертів.

За словами Оксани Стоколос-Ворончук, розвиток туризму є пріоритетним напрямком на транскордонних територіях. Він сприятиме підвищенню зайнятості населення, особливо молоді, розвитку економічних відносин, доброму міжнародному співробітництву.

“Реалізація цього проекту призведе до тісної співпраці місцевої влади, освіти і бізнесу у вирішенні завдань щодо збереження культурної спадщини, розвитку соціальної та економічної сфери послуг, створення нових місць праці”, - зауважила заступник голови Львівської ОДА.

Центр створять на базі палацу Гределя у Сколе. Проект реалізують під патронатом голови Львівської ОДА. 

Європейський центр займатиметься проведенням майстер-класів, практичних квестів, тренінгів, перепідготовкою профільних кадрів: готельєрів, рестораторів, туроператорів, реалізацією навчальних і науково-дослідних проектів тощо.

Нагадаємо, Дрогобич та Трускавець отримали містобудівні повноваження.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments