У Львові відбулося перше засідання робочої групи щодо демонтажу Монументу Слави
![У Львові відбулося перше засідання робочої групи щодо демонтажу Монументу Слави](https://varta.com.ua/content/documents/11367/1136648/thumb-item-523x340-eb27.jpg)
Відповідно до розпорядження міського голови Львова, було створено робочу групу для вирішення питання експонування пам’ятника Монумент Слави.
Під час першого засідання кожен з учасників групи озвучив свою позицію і бачення майбутньої долі пам’ятника Монумент Слави.
Відповідно, було прийнято рішення запросити на наступне засідання одного із авторів пам’ятника – Ярослава Мотику; запросити експертів із Львівської академії мистецтв, ЛНУ ім. І. Франка, УКУ, НУ «Львівська політехніка», представників Спілки художників і скульпторів.
До наступного засідання робоча група доручила провести інвентаризацію і обстеження пам’ятника Монумент Слави.
Також учасники робочої групи спільним листом звертатимуться в Інститут національної пам’яті надати своє роз’яснення і бачення поводження з такими об’єктами. Рекомендації та пропозиції проситимуть у фахівців ЛНУ ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка», УКУ тощо.
Більше новин Західної України читайте на «Справжній Варті».