Казкові емоції для маленьких львів’ян: чим дивуватиме Шевченківський гай

Олег Довганик  |  П'ятниця, 26 травня 2017, 22:40
Особливою цікавинкою свята буде інтерактивна платформа «Коза-дереза»
Казкові емоції для маленьких львів’ян: чим дивуватиме Шевченківський гай

Два дні поспіль, у суботу та неділю, 27-28 травня у Львові відбуватиметься вже традиційний Фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю». Щороку він тішить маленьких відвідувачів та дарує їм нагоду зустрітись з улюбленими персонажами українських казок. Свято також приурочене Дню захисту дітей.

Як і завжди, Фестиваль відбуватиметься у Музеї народної архітектури та побуту (вул. Чернеча гора, 1), адже це найкраще місце для відтворення казок. На сцені з власними театральними постановками виступатимуть дитячі колективи з багатьох регіонів України. Постійно діятимуть також й «Галявина розваг» та «Галявина казкарів» із майстер-класами, забавами та зустрічами з популярними казкарями та байкарями, повідомляють організатори.

Особливою цікавинкою свята буде інтерактивна платформа «Коза-дереза», що запропонує сім’ям та дітям стати частиною однойменної казки. А поринути в атмосферу відомої розповіді про хитру козу, допоможуть казкові герої та ефектні декорації. Із допомогою професійного художника діти також матимуть змогу самостійно розмалювати свого улюбленого персонажа.

Завдяки присутності на святі ТМ «Галичина», що організовує таку платформу, активні учасники зможуть скоштувати молочні смаколики від кращих галицьких майстрів. Завершена декорація стане чудовим місцем для сімейних знімків, чи класних фото у соцмережах. Шукайте «Козу-дерезу» на «Галявині розваг» просто неба у Шевченківському гаю.

Переконані, що Фестиваль буде цікавим для людей різного віку, адже для кожного подорож у казку є цікавою та приємною подією.

Впродовж двох фестивальних днів діятиме загалом аж п’ять розважальних галявин:

⦁ «Галявина маленьких майстрів» - народні майстри проводитимуть майстер-класи з різних ремесел: ткацтва, гончарства, розмальовування печі, виготовлення ляльки-мотанки з сіна, тканини, салфеток.

⦁ «Галявина казкарів» - казкарі читатимуть байки та легенди, розповідатимуть про казки та колискові.

⦁ «Галявина розваг» розваги та забави із казковими персонажами.

⦁ Виставка екзотичних тварин.

⦁ Флеш-моб зі складання карти-пазлу «Україна моя - Єдина».

Окремими дійствами звісно ж будуть відкриття і закриття фестивалю, так що Фестиваль нікого не залишить байдужим.

Початок о 13:00 годині.

comments powered by HyperComments