Львівські курсанти отримають відзнаки за допомогу при пожежі трамвая

Вівторок, 23 травня 2017, 12:01
Вихованці Академії сухопутних військ рятували людей з палаючого трамваю.
Львівські курсанти отримають відзнаки за допомогу при пожежі трамвая

10 травня у Львові на вул. Княгині Ольги загорівся трамвай. Двоє курсантів Академії сухопутних військ допомагали рятувати людей і гасити пожежу. За це їх нагородять відзнаками та подарунками. Про це повідомив керівник Академії Павло Ткачук на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Львів’яни, які звернулися в Академію, відзначили вчинок двох наших курсантів, які активно допомагали пасажирам покинути палаючий вагон, а згодом гасили пожежу, чим доклалися до порятунку недешевого комунального майна. Ці сміливі хлопці – це В’ячеслав Подокопний із Хмельницького і Андрій Харченко із Бахмача на Чернігівщині (учасник АТО у складі героїчної 72 бригади), які сьогодні навчаються на факультеті ракетних військ і артилерії”, - написав Павло Ткачук.

Посадовець додав, що окрім рішучих і вмілих дій проти пожежі, курсант В’ячеслав Подокопний здійснив ще один геройський вчинок - врятував жінку, яка, вистрибуючи з вагону, впала під колеса трамваю, а за мить транспорт несподівано рушив.

Нині герої беруть участь у польовому виході курсантів-артилеристів на полігоні Міжнародного центру миротворчості і безпеки. А після повернення з навчань, перед усім колективом Академії Сагайдачного їх буде відзначено та нагороджено цінними подарунками.

“Пишаюся нашими курсантами, для яких принцип бути захисником є їхньою суттю незалежно від обставин”, - зазначив Павло Ткачук.

На відео у мережі Youtube чітко видно, як воїни активно долучилися до порятунку людей і гасіння пожежі:

Більше новин Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments