Депутати Львівської міськради зберуться на сесію

Олег Довганик  |  Середа, 17 травня 2017, 22:03
Міські обранці вимагають звіту підлеглої Садового
Депутати Львівської міськради зберуться на сесію

У Львові завтра, 18 травня, відбудеться чергове пленарне засідання сесії міської ради.

Зокрема, депутати розглянуть такі питання:

1. Про внесення змін до міського бюджету м. Львова на 2017 рік.
О.Іщук
2. Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2017 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова.
3. Про затвердження Кредитного договору від 17.11.2016, укладеного між ЛКП “Львівавтодор“ та Європейським банком реконструкції і розвитку та Договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 27.04.2017, укладеного між Львівською міською радою та Європейським банком реконструкції і розвитку.
4. Про затвердження Договору про забезпечення надання комунальних послуг у сфері водопостачання та водовідведення (сервісної угоди) між Львівською міською радою та Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал“.
5. Про затвердження об'єкта інвестування – підземного багаторівневого майданчика для паркування на пл. Є. Петрушевича.
6. Про внесення змін до ухвали міської ради від 14.07.2015 № 4956 та затвердження інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“, Положення про умови проведення конкурсу з вибору інвестора для реалізації інвестиційного проекту “Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору“ та переліку істотних умов інвестиційного договору та інших зобов’язань, умов оренди об’єкта інвестування.
7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“.
І.Кулинич

Крім того, як повідомляють депутати у соціальних мережах, вони вимагають звіту начальника управління майном Інни Свистун.

Раніше ми писали про те як у Садового знову розписались у власній неспроможності.

comments powered by HyperComments