На Львівщині викрили чергового хабарника
Олег Довганик | Вівторок, 16 травня 2017, 14:36
Інспектор ДСНС попався вимагав 4300 гривень
Інспектора районного відділення ДСНС у Львові затримала за систематичне хабарництво Служба безпеки України спільно з внутрішньою безпекою Держслужби з надзвичайних ситуацій та прокуратурою. Про це повідомила прес-служба СБУ у Львівській області.
Майор служби цивільного захисту вимагав 4300 гривень від приватного підприємця за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення пожежних норм та погодження документації на відкриття закладу харчування.
Оперативники спецслужби затримали здирника у центрі міста під час отримання неправомірної вигоди.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру.
Тривають слідчі дії.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments