Міжнародний фестиваль особливих театрів відбудеться у Львові

Понеділок, 15 травня 2017, 16:06
ГО “Непротоптана стежина” популяризує інклюзію в мистецтві.
Міжнародний фестиваль особливих театрів відбудеться у Львові

18 — 20 травня у Львові пройде Міжнародний фестиваль особливих театрів «Шлях», у якому візьмуть участь 11 особливих театральних колективів з України, Польщі та Литви. Загалом очікують на участь 150 акторів.

Під кінець фестивалю, 20 травня, відбудуться спеціальні майстер-класи для режисерів театрів, а фотографи зможуть показати свої вміння на конкурсі “Театр в об’єктиві”, у рамках події.

Цьогоріч на реалізацію фестивалю у Львові виділили 65 тисяч гривень.

“Для нас дуже важливо підтримувати такі проекти, які включають в себе інклюзивний культурний продукт»,- зазначила представник управління культури, Ірина Шимон.

Тематичний “асортимент” вистав дуже широкий: тут і біблійні історії, і китайські та циганські стародавні легенди, українські і світові казки, які виконуватимуться у розважальних, музичних та комедійних стилях.

Фестиваль проходитиме у двох місцях: Обласному академічному театрі Ляльок та у Палаці культури ім. Г. Хоткевича. 

Вперше на фестиваль завітає пластичний театр «Impulsas» з Литви та «Zwierciadlo» з Польщі, а також театри з Червонограду, Полтави та Луцька. 

Вхід на фестиваль вільний, на майстер-класи потрібна попередня реєстрація.

Довідково:
Фестиваль «Шлях» був започаткований у 2001 році і є частиною міжнародної співдружності мистецьких заходів для людей з особливими потребами. Подібні фестивалі відбуваються у Польщі, Білорусі, Росії, а театральні колективи, де акторами є неповносправні особи, вже давно активно працюють у Німеччині, Литві, Латвії і вище перелічених країнах.

Нагадаємо, у Львові обговорили навчання дітей з особливими потребами.

Більше новин із життя Львова та області читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments