Мережу підпільних алкоцехів викрили у Львові

Субота, 13 травня 2017, 15:59
Правоохоронці встановили організаторів “бізнесу” та розташування “перевалочних баз”.
Мережу підпільних алкоцехів викрили у Львові

Нещодавно працівники правоохоронних органів попередили потрапляння у продаж більш ніж 14 тонн нелегального алкоголю сумнівної якості. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ГУ НП у Львівській області.

Оперативники та слідчі провели 17 обшуків, у ході яких виявили 14 тонн спирту, ще 3000 екземплярів фальсифікату горілки, обладнання і 130 тисяч гривень. Загальна сума вилученого  сягає 1,2 мільйона гривень.

Прибутковою справою керували четверо львів’ян, які відкрили міні-цехи з виробництва фальсифікованого спиртного по всьому місту. Товар перевозили на чотири спеціально орендовані “перевалочні бази” у Львові та області.

Для маркування пляшок з горілкою у чотирьох підпільних алкоцехах використовували підроблені марки акцизного податку України.

Організаторів виробництва затримали на місці події разом із найманими працівниками. 

За фактом ст.199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) КУУ їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Раніше на Львівщині поліцейські вилучили більше 5 тисяч пляшок несанкціонованої алкогольної продукції. 

Більше новин із життя Львова та області читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments