Люди Тягнибока хочуть перевірити керівництво Львівської облради на поліграфі

Олег Довганик  |  Четвер, 4 травня 2017, 14:37
Також у облраді ініціюють трансляцію засідань комісій та оприлюднення записів
Люди Тягнибока хочуть перевірити керівництво Львівської облради на поліграфі

Фракція ВО «Свобода» у Львівській обласній раді запропонувала зміни й доповнення до регламенту ради, які подав до комісії з питань регламенту та депутатської етики голова фракції Олег Панькевич.

Зокрема, свободівці пропонують обов’язкову щорічну перевірку голови обласної ради та його заступників на поліграфі з метою запобігання корупції.

Також фракція пропонує низку змін, які забезпечують права опозиційних депутатів, а також ініціює трансляцію засідань комісій та оприлюднення записів.

Серед пропозицій свободівців до регламенту - проведення громадських слухань перед розглядом важливих питань та врахування їхніх висновків при голосуванні на сесії. Також пропонується розглядати запити, заяви та звернення на початку кожного пленарного засідання. 

«Ми також пропонуємо не допускати проведення таємних голосувань з бюджетних, майнових питань та користування надрами. Водночас пропонуємо вирішити питання, на якому ми постійно наголошуємо – кнопкодавство. Зокрема, якщо під час пленарного засідання голові обласної ради повідомляють про факт неособистого голосування депутата, то він повинен зупинити розгляд, результат голосування визнається недійсним, а питання порядку денного повинне бути переголосоване. За розглядом профільної комісії, а також за рішенням обласної ради депутат, який голосував замість іншого, виключається з керівного складу постійних комісій. Обласна рада звертається до керівного органу партії з вимогою позбавити депутата-порушника повноважень та ініціювати процес його відкликання», - зазначає Олег Панькевич.

З метою запобігання корупції пропонується ротація керівного складу постійних депутатських комісій ради: голова постійної комісії обирається радою на один рік, можливе ще одне повторне обрання протягом каденції ради.   

 

comments powered by HyperComments