У Львівській ОДА обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ

Олег Довганик  |  Четвер, 27 квітня 2017, 19:22
Наступну зустріч запланували на середину травня
У Львівській ОДА обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ

У четвер, 27 квітня, у Львівській ОДА відбулася зустріч керівництва області з громадським активом Львівщини, під час якого обговорили питання громадського контролю за вивезенням ТПВ та створення відповідної Громадської наглядової ради.

Очільник області зазначив, що окрім політичної волі, потрібен і системний підхід та громадський контроль для вирішення проблеми зі сміттям. “Я б хотів, аби ми усі об'єдналися та спільно вирішували цю проблему”, - зазначив голова ОДА.

Обговорили і можливі функції майбутньої Громадської ради. Це, зокрема, забезпечення контролю громади за ввезенням ТПВ, формування громадської думки та контроль за виконанням Меморандуму.

Також Олег Синютка зауважив, що необхідно розробити загальнообласну програму для вирішення “сміттєвої” проблеми та провести у населених пунктах області громадські слухання.

Наступну зустріч запланували на середину травня.

Зазначимо, 25 квітня, під час сесії Львівської обласної ради депутати погодили, що 15 млн гривень з екологічного фонду скерують містам області, які прийматимуть львівське сміття.

Нагадаємо також, що у п’ятницю, 21 квітня, відбулося підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові на 2-річний термін.

comments powered by HyperComments