У Львові відкрили перший в Україні центр із захисту авторських прав (ФОТО)

Юлія Субота  |  Середа, 26 квітня 2017, 18:01
У Міжнародний день інтелектуальної власності запрацював Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.
У Львові відкрили перший в Україні центр із захисту авторських прав (ФОТО)

Сьогодні, 26 квітня, у приміщенні Львівської ОДА відкрили перший у всій Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

"Це символічно, що сьогоднішній захід відбувається  у Міжнародний день інтелектуальної власності. Ми повинні показувати приклад, особливо коли претендуємо на те, щоб запроваджувати в Україні європейські стандарти і питання інтелектуальної власності є особливо важливими. Таким відкриттям ми демонструємо приклад для європейських країн", - зазначив очільник області Олег Синютка.

Тож тепер фізичним та юридичним особам має стати легше вирішувати питання у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

"Ми повинні чітко усвідомлювати, що інтелектуальна власність – це є праця певних людей і цю працю потрібно захищати, а той, хто нею користується – повинен сплачувати за це винагороду.  Центр з надання правової допомоги у сфері захисту інтелектуальної власності – буде тією інституцією,яка буде надавати консультації, допомагати юридичним і фізичним особам  і тим, які використовують інтелектуальну працю, і тим,які продукують такий інтелектуальний продукт. Я думаю, що за цим є майбутнє Львівщини та його економіка, адже це - надходження до державного та місцевого бюджетів і безумовно, це –цивілізований розвиток нашої країни", – переконаний директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Винниченка,18, кабінет 420 (4-поверх) і працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 год. Прийом громадян відбуватиметься двічі на тиждень: вівторок – 10:00-13:00, четвер – 15:00-17:00.

comments powered by HyperComments