Львівська ОДА покращила результати відкритості

Середа, 26 квітня 2017, 10:21
За порівняльним аналізом, ЛОДА піднялася з 21 на 9 місце у рейтингу.
Львівська ОДА покращила результати відкритості

Організація “Громадський контроль” здійснила порівняльний аналіз динаміки відкритості органів влади в системі ProZorro за перший квартал 2017 року із показниками 2016 року.
Аналізували перших 100 замовників, які здійснили найбільшу кількість торгів.

Серед обраних представників, найвище опинилась Львівська ОДА, яка обіймала торік 21 місце, а у березні 2017 року перемістилась на 9 позицію.

У четвірку кращих потрапило також Міністерство охорони здоров’я (16 місце замість 40-го), Вінницька міська рада (з 39-го — на 22-ге) та Криворізька міськрада (із 44-го  - на 28-ме місце).
Львівська міська рада займає “стабільне” 25 — 26 місце.

У дослідженні визначили також органи влади, які погіршили показники. Зокрема, Харківська ОДА опустилась із 13 на 37 місце, Івано-Франківська ОДА — з 40 на 59, Одеська ОДА — з 39  на 63.

“За допомогою подібних рейтингів ми не вперше стараємось показати, наскільки відкриті для бізнесу органи місцевого самоврядування в Україні. Сподіваємось, що лідери у рейтингу стануть стимулятором для аутсайдерів, а бізнес із кожним таким дослідженням отримуватиме сигнал, де варто співпрацювати з державою, а в які області краще не сунутись”, - кажуть організатори.

Більше новин із життя Західної України читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments