Мери міст Львівщини підпишуть меморандум із Садовим

Олег Довганик  |  Четвер, 20 квітня 2017, 23:41
Міста області, які мають полігони, підпишуть меморандум зі Львовом про прийом сміття
Мери міст Львівщини підпишуть меморандум із Садовим

У п’ятницю, 21 квітня, буде підписаний меморандум між Львовом та містами області, які мають полігони для складування ТПВ, про прийом сміття з обласного центру.

Про це повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус в ефірі програми «Право на вибір» на «Першому Західному».

За його словами, ще напередодні Великодня відбулася чисельна зустріч за участі народних депутатів з групи «Львівщина», міськими головами міст області, керівництва області та Львова.

«Депутати закликали всіх проявити солідарність та допомогти Львову. Це дало поштовх до ще однієї зустрічі, на якій були присутні керівники практично усіх міст Львівщини, де є полігони (а таких на території області є 20), керівництво ЛОР, ЛОДА та міський голова Львова. На ній домовилися підписати меморандум між містами і Львовом, який би регламентував подальше вирішення сміттєвої проблеми», – розповів Андрій Білоус.

Він переконаний, що лише тоді, коли вся область, міста проявлять солідарність у підтримці  Львова, вдасться подолати і кризу із вивозом ТПВ, і пригасити суспільне збурення.

«Ще в перші місяці після Грибовицької трагедії, я, тоді ще як голова екологічної комісії, на  засіданні Асоціації міських рад Львівщини закликав міста підтримати Львів. Переконував, що обласна рада сповна оцінить допомогу інших міст. Тим паче, що маємо збільшення коштів в екологічному фонді – понад 100 млн грн. Тоді ці слова сприйнялися доволі скептично. Але сьогодні міські голови погодилися, що проблему потрібно вирішувати спільними силами. Це свідчить, що рівень довіри між громадами починає налагоджуватися», – резюмував Білоус.

Раніше ми повідомляли про те, що на Львівщину із робочим візитом приїде віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

comments powered by HyperComments