Стало відомо, скільки членів налічуватиме громадська рада при Львівській ОДА

Олег Довганик  |  Середа, 19 квітня 2017, 17:52
Дев’ять осіб хочуть стати керівником головного дорадчого органу області
Стало відомо, скільки членів налічуватиме громадська рада при Львівській ОДА

Громадська рада при Львівській ОДА, попередньо, налічувати 186 членів.

Таке рішення було прийнято сьогодні під час установчих зборів громадських активістів, які подали свої документи для участі у громадській раді.

Також, як стало відомо, зареєструвалось дев’ять кандидатів на голову громадської ради.

Раніше у ЛОДА відбулося засідання ініціативної групи для підготовки Установчих зборів громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації.

Під час засідання підсумували результати перевірки кандидатів від інституту громадянського суспільства (ІГС) та обговорили списки кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в Установчих зборах, та списки представників ІГС, яким відмовили в участі в Установчих зборах із зазначенням підстави для відмови.

За словами громадського активіста Рустама Курбанова, 27 представників громадських організацій подали неналежно оформлені документи для участі у громадській раді, чим порушили типове положення про формування громадських рад, яке прописане відповідною постановою КМУ.

Відтак, учасники вирішили голосувати за включення чи невключення у склад громадської рад кожної громадської організації окремо. Остаточне ж рішення буде прийнято під час установчих зборів громадської ради.

Обговорили учасники засідання і дату, час та місце проведення установчих зборів та кандидатуру уповноваженого представника ініціативної групи для відкриття установчих зборів.

comments powered by HyperComments