Як на львівському смітті відмивають гроші

Олег Довганик  |  Вівторок, 18 квітня 2017, 12:54
Голова Львівської ОДА Олег Синютка розповів подробиці вивозу сміття у Самбірський район
Як на львівському смітті відмивають гроші

Факти викидання сміття у Самбірському районі неможливо логічно пояснити, тим більше, враховуючи те, що перевізники міста Львова мають місця для вивозу сміття та прийому їх на відповідні полігони.

Про це під час апаратної наради у Львівській ОДА наголосив голова Олег Синютка.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що спільно із першим заступником голови Львівської облради Андрієм Білоусом провів нараду із мерами міст Львівської області.

«Я хочу подякувати тим міським головам, які погодились на Великдень без обмежень приймати сміття зі Львова. Ми спільно із Андрієм Білоусом провели із ними розмову, тому я висловлюю подяку міським головам Стрия, Червонограда, Буська і Новояворівська. Чесно кажучи, коли я прочитав інформацію про викидання сміття у Самбірському районі, то був шокований, адже логічно пояснити такі речі просто не можу. Маючи домовленості про прийом, перевізники просто викидали сміття у районі об’їзної міста Самбора», - сказав голова Львівської ОДА.

Він також висловив подяку керівництву Самбірського району за те, що впіймали львівських водіїв, які несанкціоновано вивозили сміття у район і викидали його.

«У суботу машина AVE-Львів із документами про вивіз сміття у Дніпро опинилась у Самбірському районі. Водій машини дуже дивно вибрав дорогу із Львова до Дніпра через об’їзну міста Самбора. Мабуть, це найкоротша дорога у Дніпро. Із відповідними документами про те, що сміття їде у Дніпро, водій вирішив вивантажити його у районі об’їзної районного центру», - розповів голова ОДА.

Синютка наголосив, що таким чином йде відмивання грошей із міського бюджету.

«Виділяють гроші із міського бюджету на комунальне підприємство, далі уже – перевізнику і замість того, щоб витрачати їх на пальне і інші витрати, водії висипають сміття у області й таким чином гроші кладуться у кишені. Я розумію, що дехто винайшов схему, як переганяти міські гроші у готівку й декому у очах горять гривні чи долари… Натомість сміття вивантажується у лісосмугах», - зазначив Синютка.

Він дав доручення керівнику СБУ Львівщини та начальник ГУ Національної поліції області відреагувати на цю ситуацію.

«Якщо раніше історії про відмивання грошей були лише здогадками, то зараз ми маємо уже конкретний факт: по документах – Дніпро, по факту – лісосмуги у Самбірському районі. Я думаю, що вже пора цю крадіжку грошей зупинити і пред’явити претензії певним людям», - наголосив губернатор.

Він також відзначив, що місцеві мешканці у Самбірському районі хотіли вчинити самосуд над водієм львівської фури і тільки завдяки роботі керівництва району цього вдалось уникнути.

Раніше ми писали про те, що фермери Буського району самотужки вивозять львівські "речові докази". "Подарунки" зі Львова також знаходили і у Пустомитах.

Львівські перевізники зобов’язались очистити Львів від сміття до Великодня.

Відтак, не зважаючи на наявність місць для вивозу ТПВ, львівське сміття спеціально викинули у Самбірському районі, щоб далі зображати мера Львова жертвою.

 

comments powered by HyperComments