Національний Корпус виконав челлендж в підтримку воїнів АТО
Понеділок, 10 квітня 2017, 22:37
Сьогодні, в 15.45, на проспекті Свободи представники Національного Корпусу виконали прийняту від Правого Сектору естафету на 22 віджимання.
Суть челленджу полягає в підтримці воїнів АТО, які повернулись додому після бойових дій. Сама ідея прийшла з США, де подібний флешмоб влаштували на підтримку ветеранів Афганістану, які рекордно часто стали закінчувати життя самогубством - 22 чоловік на добу. Звідси і число віджимань - 22 рази.
Такий же флешмоб виконало близько сорока активістів Національного Корпусу у Львові сьогодні.
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments