Вербну неділю тисячі львів`яни провели у Ботанічному саду (ФОТО)
Юлія Субота | Неділя, 9 квітня 2017, 17:36
Вперше цьогоріч Ботанічний сад на Черемшини відкрив свої двері для відвідувачів.
![Вербну неділю тисячі львів`яни провели у Ботанічному саду (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11336/1133580/thumb-item-523x340-611e.jpg)
Сьогодні, 9 квітня, у Ботанічному саду ЛНУ імені Івана Франка перший цьогоріч день відкритих дверей. Вербна неділя та хороша погода зробили своє: аби насолодитись різнобарвними цвітіннями та гарно провести час на свіжому повітрі, на вул. Черемшини,44, завітали тисячі львів`ян та гостей міста.
На території саду рясно розцвіли різні види квітів та кущів: магнолії, рододендрони, підсніжники, білоцвіти, чемерники, ряст, первоцвіти, анемони, крокуси, горицвіти та форзиції.
Подивитись на красу природи прийшли цілі сім`ї, закохані, друзі. Особливо раділи діти, які з задоволенням грались та позували для яскравих світлин та селфі.
ТЕГИ:
новини львів,
львів,
новини львова,
ботанічний сад,
день відкритих дверей,
справжня варта,
справжня варта львів,
вербна неділя
Матеріали за темою:
18 липня 2024
13 липня 2024
11 липня 2024
10 липня 2024
Агнешка Гут з Щецину: знавець геральдики, "протонотаріусів" та канцелярій Західнопоморських герцогів
08 липня 2024
07 липня 2024
comments powered by HyperComments