Замлинський: “Наша країна у боротьбі з російською агресією відчуває підтримку ООН”

Четвер, 6 квітня 2017, 18:11
Львівські студенти відвідали конференцію молодіжної моделі ООН.
Замлинський: “Наша країна у боротьбі з російською агресією відчуває підтримку ООН”

6 квітня у Львові стартувала міжнародна конференція, у рамках якої студенти з різних країн світу розпочали моделювання роботи Організації Об’єднаних Націй. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

Львівські заходи триватимуть чотири дні на базі ЛНУ ім. І. Франка та НУ “Львівська політехніка”, до яких долучаться близько 120 учасників із 30 країн.

"Сьогодні Україна, як і світова спільнота, зіштовхнулася із проблемою безпеки. Тому важливо, що наша країна у боротьбі з російською агресією відчуває підтримку ООН, для якої основним завданням є забезпечення безпеки та миру в усьому світі. Тому дуже важливо, аби ви напрацьовували різноманітні шляхи вирішення конфліктних ситуацій”, - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський у зверненні до студентів. 

За словами посадовця, Львівщина попри все залишається безпечною областю України, адже безпека є однією зі стратегічних цілей до 2020 року.

У ході конференції делегати різних країн розділяться на групи, аби дослідити як можна використати інновації заради розвитку та безпеки. Тематичні групи будуть аналогами відповідних структур ООН.

Більше про міжнародні відносини та розвиток Львівщини читайте на “Справжній Варті”.

comments powered by HyperComments