Параску Дворянин відправили у відставку
Олег Довганик | Середа, 5 квітня 2017, 13:31
53 депутати облради проголосували "за"
Депутати Львівської облради відправили у відставку першого заступника голови Параску Дворянин.
За проголосували 53 депутати обласної ради.
Три бюлетені визнано недійними.
Сім депутатів проголосували проти.
Депутати Львівської облради сьогодні зібрались на позачергове засідання сесії обласної ради.
Нагадаємо, уже екс-перший заступник Параска Дворянин також заявила, що сесію зібрались тільки з тою метою, щоб її звільнити.
Раніше ми повідомляли про те, чому Львівська облрада вирішила «позбутись» «людини Садового».
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments