У Львівській облраді нарешті взялись за сміття

Олег Довганик  |  Вівторок, 28 березня 2017, 15:05
Розпочала роботу депутатська комісія у Львівській обласній раді з контролю за скиданням львівського сміття в несанкціонованих місцях
У Львівській облраді нарешті взялись за сміття

Депутат Львівської облради Дмитро Пазин провів перше засідання депутатської тимчасової контрольної комісії Львівської обласної ради з перевірки інформації про незаконну утилізацію твердих побутових відходів у Львівській області.

Як розповів голова комісії, перше її засідання носило організаційний характер. Кожен із членів комісії висловив своє бачення роботи у майбутньому, а також розповів про те, які проблеми з незаконною утилізацією сміття є у його районі.

На засіданні вирішили провести відкрите розширене засідання комісії у Львівській обласній раді шостого квітня.

На нього запросять представників районних державних адміністрацій, Львівської міської ради, а також перевізників, які займаються вивезенням ТПВ у Львові.

«Ми плануємо донести до громадськості якомога ширше інформацію про факти з незаконного скиду сміття, зафіксовані на території нашої області. За результатами слухань та обговорень у комісії напрацюємо відповідні звернення та рекомендації, які виноситимемо на розгляд сесії Львівської обласної ради», - зазначив Пазин.

Нагадаємо, що 21 березня на черговій сесії Львівської обласної ради депутати створили тимчасову контрольну комісію з перевірки інформації про незаконну утилізацію твердих побутових відходів у Львівській області. Комісію очолив депутат з фракції УКРОП Дмитро Пазин.

comments powered by HyperComments