Внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось, - Синютка

Олег Довганик  |  Вівторок, 28 березня 2017, 13:59
Компанія «Грінера-Україна» неналежно очищає майданчики із відходами
Внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось, - Синютка

Львівська ОДА не може залишити мешканців міста Львова один на один із проблемою з вивезенням ТПВ.

Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Він наголосив, що дві компанії – перевізники – комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс» і «Грінера Україна» не вивозять сміття із міста Львова.

Синютка повідомив, що сьогодні мав зустріч із міським головою міста Львова. «Можливо, міський голова був не в курсі цієї ситуації. Я сподіваюсь, що внаслідок його доручень ситуація буде виправлена», - зазначив Синютка.

Він також додав, що на ринок міста Львова прийшла компанія «Грінера-Україна», яка «посунула» компанії, які працювали на цьому ринку більше десяти років.

«Я вважаю, що сьогодні вчиняються провокативні дії відносно тих, хто погодився приймати відходи зі Львова», - розповів Синютка.

Він додав, що у Буську біля сміттєзвалища спеціально були викинути будівельні відходи, а також у Мостиськах висипали сміття прямо біля в’їзду на полігон.

«Я вважаю, що внутрішні сили у Львівській міській раді зацікавлені у тому, щоб відходи зі Львова були невивезені якомога довше», - сказав Синютка.

Він також розповів, що компанія «Грінера-Україна» за добу почистила тільки п’ять майданчиків.

«З 50 переповнених майданчиків за добу їх кількість була зменшена до 45. Це дивує. Дивує відсутність належної організації праці на цьому підприємстві, адже сміття не прибрали навіть маючи куди його вивозити», - сказав Синютка.

Також Синютка відзначив, що навіть із тих майданчиків, де сміття уже вивезли, комунальники та перевізник не спромоглись прибрати те сміття, яке лежало обабіч контейнерів.

 

comments powered by HyperComments