Замість львівського “Романтика” - Центр науки

Четвер, 23 березня 2017, 14:58
Нежитлові приміщення у Парку культури приватизують.
Замість львівського “Романтика” - Центр науки

23 березня, під час сесії Львівської міської ради, депутати підтримали ухвалу щодо викупу нежитлових приміщень на вул. Болгарській, 4. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий схвально відгукнувся про ідею створення у Львові Центру науки, аналога Центру науки "Коперник" (Centrum Nauki Kopernik) у Варшаві.

“Нам у Львові потрібен Центр науки, а приміщення «Романтику» для цього прекрасно підходить. Там є великі приміщення, там можна і для дітей різні програми передбачати, але щоб це дійсно було цільове призначення для дітей”,- зазначив Андрій Садовий.

Центр науки "Коперник":

Слід зазначити, що “Коперник” у Варшаві — це масштабний музей науки, з більш ніж 450 інтерактивними експонатами. У Центрі є низка тематичних галереї “Світ у русі” (Świat w ruchu), “Ре:генерація” (Re:Generacja), “Зона світла” (Strefa światła), “Людина та довкілля” (Człowiek i środowisko); а також планетарій, робот-поет і “Парк першовідкривачів” навколо будівлі, де також можна проводити різноманітні експерименти.

Львівський палац молоді “Романтик” був збудований 1979 року, в останні десятиріччя виконував функцію майданчика для музичних концертів, більярду та діяльності клубу спортивного танцю.

Як повідомляли львівські ЗМІ далекого 2013 року, Галицький районний суд зобов’язав Управління комунальної власності підготувати проект ухвали про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу та включити в цей перелік приміщення на вул. Болгарській, 4 (“Романтик”).

comments powered by HyperComments