Садового засунули в сміттєвий бак прямо перед мерією (ФОТО)
Четвер, 23 березня 2017, 11:06
“Мера” люстрували в “Чистилищі”.
23 березня, паралельно із сесією Львівської міської ради, під стінами Ратуші почався мітинг. Про це повідомляє власкор “Справжньої Варти”.

Перед Ратушею зібралися активісти, виставили сміттєвози. Потім до людей вийшов чоловік, дуже “схожий” на очільника міста Андрія Садового.

“Садовий” розповідав про вивіз смітття у Чорнобиль і навіть на космічну орбіту. “Львівське сміття” (активісти) не витримало такої промови, схопило “Садового” та закинуло “мера” у смттєвий бак із написом “Чистилище”.

Таким чином пролюстрували “Садового” та взяли з нього обіцянку вирішити проблему зі сміттям у Львові.



ТЕГИ:
новини львів,
львів,
новини львова,
справжня варта,
справжня варта львів,
лмр,
мітинг,
садовий
Матеріали за темою:
Кільський Тиждень розпочався зі Штайнмаєра, яхтсменів з 50 країн та концертів, яких в програмі - 500
20 червня 2026
16 червня 2026
16 червня 2026
15 червня 2026
14 червня 2026
14 червня 2026
comments powered by HyperComments