Рукоборці Львівщини вибороли вісім медалей різного ґатунку на чемпіонаті України

Субота, 18 березня 2017, 18:32
Шестеро представників армспорту Львівської області успішно проявили себе на турнірі.

Нещодавно  у Харкові завершився XXIV чемпіонат України серед дорослих з армспорту. Про це повідомляє “Справжня Варта” із посиланням на прес-службу ЛОДА.

Розіграти 17 комплектів нагород приїхало понад 200 спортсменів із різних куточків нашої держави, зокрема, 11 рукоборців із Львівщини. Медалі можна було здобути у 11 вагових категоріях серед чоловіків та у 6 — серед жінок.

Збірна команда Львівщини отримала 8 медалей: два “золота”, чотири “срібла” та дві “бронзи”, що принесло п’яте місце спортсменам у загальнокомандному заліку.