Лебiдь, рак i Садовий: Саакашвiлi з Гацьком на чаювання з мером Львова на цей раз привезли Гриценка (ФОТО)
![Лебiдь, рак i Садовий: Саакашвiлi з Гацьком на чаювання з мером Львова на цей раз привезли Гриценка (ФОТО)](https://varta.com.ua/content/documents/11315/1131470/thumb-item-286x340-cce7.jpg)
На початку лютого папараці зловили міського голову Львова Андрія Садового разом із головою партії “Демократичний Альянс” Василем Гацьком та колишнім головою Одеської ОДА Міхаїлом Саакашвілі у одній з львівських кав’ярень.
Згодом, на рiчницю Майдану, Саакашвiлi з Гацьком пили чай вже з Гриценком, "згадуючи Майдан, його вимоги і цінності, чим те все завершилося і чому". Домовилися начебто "єднати зусилля, щоб спільно виправляти ситуацію в країні".
I ось тепер - знову, вже втрьох, приїхали на чаювання до Садового.
За короткий час свiтлина зiбрала купу репостiв та коментарiв. Користувачі Фейсбуку охоче коментують потенцiйний альянс так званих демократичних сил. Однак для багатьох є незрозумiлим, що у цiй компанii робить мiський очiльник Львова:
“Які такі хороші люди? Я тільки одного бачу пана Михаіла. Гриценко, який розпродав армію сміттєвого, який планомірно знищує Львів і паразитує на ньому і оцього недопартійного”, - заявив один із користувачів.
“Ну навіщо Міхо взяв до компанії тих двох казнокрадів. Я розумію, що потрібна більша команда, потрібні більші шанси на виборах. Але ж те йому боком вилізе!”, - вважає інший коментатор.
“Ну і дурня. Злодії біля корита. Тому і живемо в лайні, поки є такі “мілки” як ви. Розум є?”, - обурюється інший користувач соцмереж.