Факти блокування сміттєвозів зі львівським сміттям не підтверджені, - Синютка

Олег Довганик  |  Понеділок, 6 березня 2017, 18:51
Область готова допомогти Садовому
Факти блокування сміттєвозів зі львівським сміттям не підтверджені, - Синютка

На території регіону сьогодні не зафіксовано фактів блокування автомобілів, котрі офіційно вивозять сміття з міста Львова. Також немає жодних застережень до поліції Львівщини, яка забезпечує безперешкодний рух сміттєвозів в області. На цьому наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час брифінгу за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулось у понеділок, 6 березня.

Коментуючи слова міського голови Львова про блокування сміттєвозів на території інших областей України, Олег Синютка наголосив, підтверджених фактів сьогодні міською владою не наведені.

"Якщо від міської влади будуть офіційні листи із підтвердженнями номерів машин, вантажу, який вони перевозили та фактів блокування, то я, відповідно до своєї компетенції, звернусь до керівників обласних адміністрацій чи до вищих органів влади, щоб врегулювати це питання. Поки що жодних таких даних немає", - додав голова ОДА.

Також керівник області відмітив, що на Львівщині жодних подібних фактів немає: "Я на сьогодні можу стверджувати, що жодних блокувань в області львівська поліція не здійснювала".

Очільник Львівщини також наголосив, що вивезення сміття належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування. Проте область, як завжди, готова допомогти. "Якщо буде офіційне звернення стосовно неспроможності забезпечення та виконання своїх посадових обов’язків, ми надамо всіляку допомогу. Адже не можемо залишити 700-тисячне місто наодинці із проблемою. Спільними зусиллями ми повинні допомогти мешканцям Львова вийти зі складної ситуації", - додав Олег Синютка.

comments powered by HyperComments