У Львові судитимуть за хабарництво заступника головного лікаря

Понеділок, 27 лютого 2017, 22:41
Згаданого медика було затримано “на гарячому” в листопаді минулого року.
У Львові судитимуть за хабарництво заступника головного лікаря

27 лютого було скеровано до суду обвинувальний акт стосовно заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні. Про це “Справжній Варті” повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Слідчим управлінням прокуратури Львівської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 (вимагання, одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, вчинене повторно) КК України.

Зазначимо, що згаданого медика було затримано 28 листопада 2016 року «на гарячому» при отриманні неправомірної вигоди в сумі 6000 грн.

Під час досудового розслідування з’ясовано, що заступник головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні налагодила механізм отримання неправомірної вигоди від родичів пацієнтів за прийняття рішення про госпіталізацію хворих у відділення хронічного гемодіалізу.

Зокрема, було встановлено факт вимагання і отримання медиком хабаря за переведення пацієнта з нічного режиму надання процедури гемодіалізу на денний у травні 2014 року (300 доларів США) та за  винесення питання про надання хворому процедури гемодіалізу на засіданні комісії по відбору хворих для проведення ниркової замісної терапії у травні 2016 року (5000 гривень).

Усі зібрані докази вини заступника головного лікаря з медичної частини Львівської обласної клінічної лікарні лягли в основу обвинувального акту, який скеровано до Личаківського районного суду м. Львова.

comments powered by HyperComments