У Львові презентували кінострічку про Голодомор, яку вже показують у світі (ФОТО)

Юлія Субота  |  П'ятниця, 24 лютого 2017, 21:42
"Гіркі жнива" дістались Львова.
У Львові презентували кінострічку про Голодомор, яку вже показують у світі (ФОТО)

Сьогодні, 24 лютого, у ЛОДА відбулась прес-конференція з нагоди презентації у Львові кінофільму "Гіркі жнива" – першої англомовної художньої стрічки, в основу якої лягли трагічні події в Україні початку ХХ століття – Голодомор 1932-33 років.

Участь у прес-конференції взяли заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, меценат, громадський діяч, продюсер фільму Ігор Ігнатович, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Національного університету "Львівська політехніка" Ірина Ключковська та директор представництва світового конгресу українців у Києві Сергій Касянчук.

"Це знакова подія для України і для Львівщини зокрема. Саме такі проекти можуть винести на широкий загал правдиву історію України. Дуже важливо, що вона буде зрозумілою західному глядачеві", - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Продюсер фільму Ігор Ігнатович зазначив, що для зйомок обрали формат, цікавий західній аудиторії. У головних ролях – голлівудські актори "нової генерації". Бюджет фільму – 20 млн доларів, проте, за словами продюсера, він не розраховує на його окупність.

"Про Голодомор досі знімали лише документальні фільми, які дивиться дуже невелика аудиторія. На жаль, англомовний світ про Голодомор не знає. Тому головний мотив для мене – розповісти про ці трагічні події усьому світові", - розповів Ігор Ігнатович.

За кордоном "Гіркі жнива" покажуть у 45 країнах на всіх континентах. Окрім того, у більше ніж 100 країнах фільм транслюватимуть на телебаченні.  

Нагадаємо, кінофільм "Гіркі жнива" режисера Джорджа Менделюка, зйомки якого проходили в Україні, вийшов в український прокат  23 лютого 2017 року.

comments powered by HyperComments