Львівський жіночий літературний клуб оголошує конкурс романів «Львівські перехрестя»

Середа, 15 лютого 2017, 18:27
Переможець отримає право на публікацію книги у видавництві «КСД».
Львівський жіночий літературний клуб оголошує конкурс романів «Львівські перехрестя»

З 15 лютого стартував конкурс романів «Львівські перехрестя» від жіночого літературного клубу. Про це повідомляє кореспондент “Справжньої Варти” з посиланням на “Читомо”.

Умови конкурсу:
1. Рукописи творів прийматимуть до розгляду в електронному вигляді з 15 лютого до 15 травня 2017 року на електронну адресу smakolykylviv@gmail.com.
2. На Конкурс приймаються тільки оригінальні твори, які раніше не друкувалися і не оприлюднювалися (зокрема через інтернет), та права на які не передані іншим (юридичним або фізичним) особам і не будуть передаватися до оголошення результатів Конкурсу.
3. До розгляду приймаються романи під оригінальним псевдонімом, який раніше не використовувався, написані українською мовою на тематику, пов’язану з містом Львовом.
4. Твори розглядаються у трьох номінаціях, серед яких буде визначено переможця: Любовно-психологічні, фентезійні та містичні романи. Гостросюжетні романи з цікавою фабулою: детектив, фантастика, екшн, історична драма, казка для дорослих. Читацькі «смаколики», так звані «good readers» (премія від запрошених читачів).

Переможець (перша премія) отримує право на публікацію книги у видавництві «КСД». Володарі двох інших премій отримають грошові винагороди в сумі 5 тис. грн.

Для участі в Конкурсі необхідно подати:

  • заяву довільної форми під псевдонімом зі сканованим підписом;
  • синопсис роману на 1000-1500 знаків з пробілами (такий вражаючий, щоб хотілося читати сам твір);
  • рукопис твору, обсяг якого не повинен перевищувати межі у 280/min-300/max тис. друкованих знаків з пробілами, у форматі Word, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1, 2, назва файлу дублює заголовок твору латиницею.

Паперові варіанти рукописів, подані на Конкурс, не розглядаються. Твори мають бути оригінальними, сучасними, подієвими і відповідати темі.

«Львівський жіночий літературний клуб» не фінансує видання творів, промоцію і не розповсюджує виданої літератури будь-яких накладів.

comments powered by HyperComments