ТОП-5 маловідомих панорамних майданчиків Львова (ФОТО)

Євген Сюч  |  Неділя, 12 лютого 2017, 12:37
Вашій увазі пропонуємо 5 непопсових місць з видом на Львів.
ТОП-5 маловідомих панорамних майданчиків Львова (ФОТО)

1) Балкон в церкві Святого Антонія (Личаківська,49а)

Сам майданчик не знаходиться на якійсь захмарній висоті, проте сам процес підйому унікальний в своєму роді. Спочатку вам доведеться пройти через іконостас до драбини, а далі по вузькому карнизу рухатись по периметру храму аж до самого балкону. Про екскурсію і спорядження можна домовитись з провідником,за посередництвом настоятеля церкви.

2) Церква св.Ольги і Єлизавети (пл.Кропивницького,1)

Оглядовий майданчик на 83-ох метровому шпилі найвищої будівлі міста Лева - колишнього костелу Ельджбети дає змогу подивитись на львівські дахи з унікального ракурсу. Щоб дістатись до самого майданчика,треба подолати 183 сходинки, які не піддавались реставрації більше 80-ти років!

3) Дзвіниця церкви Покрови Святої Богородиці

Підйом на дзвіницю - справа нелегка і дуже екстремальна, але варта покладених зусиль. Після пройденого шляху вам відкриється чудовий краєвид на Личаків з висоти 60 метрів.

Вхід в вежу знаходиться в дитячо-молодіжному центрі "Ораторія", що на першому поверсі.

4) Труба недобудованої ТЦ біля заводу"Іскра"

Найбільш оригінальний і одночасно небезпечний оглядовий майданчик у місті, на який без відповідного досвіду і спорядження вилазити не варто. Проте, якщо ви хочете яскравих вражень та можливість побачити чудовий краєвид з висоти 130 метрів, то кращого місця вам не знайти.

5) Лиса гора

Єдиний природній об`єкт у списку, але нічим не гірший від попередніх. Овіяна легендами Лиса гора - не місце для туристів, дорогу туди знають лише місцеві. Тому подивитись на місто з верхівки 389 метрового "непопсового" аналога Високого замку - прекрасний спосіб провести вільний час.

comments powered by HyperComments