Практичний досвід Австрії щодо регіонального розвитку гірських районів буде використано на Львівщині

Середа, 8 лютого 2017, 23:59
Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко повідомив, що існуючі підходи до формування об’єднаних територіальних громад, надання соціальних, освітніх та медичних послуг в гірських районах потребують серйозного вдосконалення.
Практичний досвід Австрії щодо регіонального розвитку гірських районів буде використано на Львівщині

Днями відбулась зустріч  Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка із Надзвичайним і Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппелер.

У ході зустрічі йшлося про запровадження досвіду Австрії щодо регіонального розвитку гірських районів у Львівській, Чернівецькій та Івано-Франківській областях України.

Як вважає Геннадій Зубко, експертна допомога та інструментарій австрійських колег стане у пригоді для посилення місцевого самоврядування, створення госпітальних округів, розвитку шкільної освіти гірського регіону України. 

«Раніше ми працювали з цими територіями за допомогою субвенції з державного бюджету. Але проста фінансова підтримка не дала відчутних результатів. Тому для нас важлива фахова допомога експертів з Австрії, які мають досвід у побудові ефективного місцевого самоврядування в таких районах», — зазначив Геннадій Зубко.

comments powered by HyperComments