Минулого року на території Львівщини створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду , - Руслан Гречаник

Субота, 4 лютого 2017, 11:44
Йдеться про комплексні пам’ятки природи “Під Парашкою”, “Козій”, “Свідок історії” та орнітологічний заказник “Журавлиний”.
Минулого року на території Львівщини створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду , - Руслан Гречаник

3 лютого, про виконану роботу відзвітувався  директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник. Про це “Справжній Варті” повідомили у прес-службі ЛОДА.

"Задля збереження різноманіття рослинного і тваринного світу у 2016 році на території Львівщини створили чотири об’єкти природно-заповідного фонду загальною площею понад 630 га”, - розповів Руслан Гречаник.
Цими об’єктами є комплексні пам'ятки природи місцевого значення "Під Парашкою" (площею 252 га) та "Козій" (площею 216 га) у Сколівському районі, орнітологічний заказник місцевого значення "Журавлиний" у Буському районі (площею 167 га) та ботанічна пам'ятка природи місцевого значення "Свідок історії" на Жовківщині (площею 0,05 га).

За словами директора департаменту, планують збільшити площу територій та об’єктів природно-заповідного фонду на території області і цього року. 

Зокрема, збираються створити національний природний парк "Бойківщина" у Турківському районі, заказник місцевого значення "Воля Якубова" на Дрогобиччині, ландшафтний  заказник місцевого значення "Торфовище Білогорща" на території Пустомитівського та Яворівського району та комплексну пам'ятку природи місцевого значення "Гора Кузяріна" у Золочівському районі. 

Також планують розширити територію регіонального ландшафтного парку "Стільське Горбогір'я" на Миколаївщині.

Нагадаємо, з ініціативи львів’ян було запропоновано і створення ландшафтного заказника загальнодержавного рівня “Торфовище Білогорща”.

comments powered by HyperComments