Олег Синютка доручив перевірити законність встановлення перевантажувальних майданчиків у населених пунктах

Неділя, 29 січня 2017, 15:32
Громада вимагала демонтувати сміттєперевантажувальні лінії на вулицях Шевченка та Стрийській.
Олег Синютка доручив перевірити законність встановлення перевантажувальних майданчиків у населених пунктах

28 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із мешканцями різних районів Львова та області. Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Участь у громадських зборах взяли мешканці вул. Шевченка (Рясне І та Рясне ІІ), вул. Карла Мікльоша, Білогорщі, мікрорайонів Лавандівка та Сихів, села Рясна-Руська Яворівського району, а також директор департаменту  екології та природних ресурсів ОДА Руслан Гречаник та начальник Державної екологічної інспекції у Львівській області Микола Маланич.

"Зокрема, громада виступила з вимогою не допустити завезення та нагромадження сміття, а також демонтувати незаконно встановлені сміттєперевантажувальні лінії на вулицях Шевченка, 327г та Стрийській, 193", - розповів Руслан Гречаник.

За результатами зустрічі голова ОДА доручив департаменту екології та природних ресурсів, Державній архітектурно-будівельній інспекції у Львівській області та Державній екологічній інспекції у Львівській області з'ясувати законність встановлення сміттєперевантажувальних майданчиків і сміттєпресувальної лінії на території міста, перевірити наявність відповідних дозволів і погоджень, провести державний контроль дотримання всіх екологічних норм для запобігання негативного впливу на довкілля об'єктів підвищеної екологічної небезпеки.

comments powered by HyperComments